• پرداخت از طریق درگاه اینترنتی :

کاربران عزیز فروشگاه اینترنتی فشن می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه امن زرین پال هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش بوده و دیگر نیازی به اطلاع دادن آن نمی باشد . سفارش پرداخت شده  به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

   چگونگی پرداخت اینترنتی :

کاربران عزیز فروشگاه اینترنتی فشن می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. در هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  • شماره 16 رقمی کارت : این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت  دارد.

  • کد CVV2: این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
  • تاریخ انقضا : تاریخ انقضا هم روی کارت‌های بانکی حک شده است.

 

  • پرداخت در محل تحویل :

به کاربران عزیز توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، فروشگاه اینترنتی فشن این امکان را برای ساکنان شهر تهران فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

– پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل : در این روش مشتریان عزیز می توانند پس از دریافت کالای خود ، هزینه را به صورت کارت به کارت واریز کرده و رسید را به پیک تحویل دهند و یا به صورت تلفنی شماره پیگیری را به پشتیبانی سایت فشن اعلام کنند .

شماره کارت فروشگاه اینترنتی فشن : 5087  7827  1211  6274  بانک اقتصاد نوین به نام آقای علی اعلائی پور

– پرداخت نقدی : در این روش مشتریان عزیز می توانند پس از دریافت کالای خود ، هزینه را به صورت نقد به پیک تحویل دهند .

  •  پرداخت در شوروم :

فروشگاه اینترنتی فشن در راستای جلب رضایت مشتریان روش پرداخت در محل شوروم را نیز فعال کرده است که در این روش مشتریان عزیز با مراجعه به آدرس فروشگاه اینترنتی فشن کالای مورد نظر خود را از نزدیک مشاهده و اقدام به خرید و پرداخت هزینه می نماییند .